Lidské tělo jako zdroj živé energie díky nevšedním šperkům

Lidské tělo jako zdroj živé energie díky nevšedním šperkům

Umělkyně a návrhářka bižuterie Naomi Kizhner pocházející z Izraele vytvořila novou kolekci šperků, které vyvolávají bouřlivé reakce. Její šperky totiž neslouží pouze jako vkusný doplněk, jsou také jakýmsi nástrojem, díky němuž se člověk sám sobě stane zdrojem energie. Zakončeny jsou tenkými a velmi ostrými jehlami, které se navedou přímo na tok krve v žilách. Právě neustávající tok krve umožní malý zázrak. Šperky se probudí k životu a začnou produkovat elektřinu, přičemž hlavním činitelem je právě oběh krve v lidském těle. Projekt s názvem Energy Addicts za velmi krátkou dobu upoutal pozornost široké veřejnosti.

Jeden z dalších produktů je pojménován Blinker (viz poslední obrázek), který by dokázal vyprodukovat energii pouhým mrkáním. Jde ovšem o velmi kontroverzní šperk, který by bylo zapotřebí mít připevněný na obličeji.

Design šperků je ovšem velice elegantní a přestože se zřejmě v současnosti nenajde moc lidí, kteří by byli ochotni tento typ šperků nosit, Kizhner věří, že je to jeden z důležitých kroků při objevování nových zdrojů energie. Využití právě lidského těla je sice velmi netradiční, ale o to více upoutá pozornosti. Zdrojem energie totiž může být díky těmto šperkům každý z nás.

kizhner-feat

kizhner2

kizhner

kizhner3

naomi-kizhner

blinker

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on TumblrPin on PinterestEmail this to someone